Porozmawiaj
z ekspertem
systemu
Softlab ERP
by Asseco

+48 728 325 752

Softlab HR by Asseco: system klasy HRM wspomagający zarządzanie zasobami ludzkimi.

Rozwiązanie pozwala zarówno na obsługę kadrową oraz rozliczanie pracowników, a także udostępnia rozbudowane narzędzia do zarządzania kapitałem ludzkim (tzw. human resources).

Softlab HR by Asseco stanowi paletę modułów, która pozwala stworzyć informatyczne odwzorowanie organizacji.

System HR sprawdza się zarówno w dużych, jak i średnich przedsiębiorstwach, uwzględniając ich indywidualne wymagania oraz specyfikę.

Co oferuje nasz system HR?

System  Softlab HR by Asseco jest zbudowany w modelu dwóch współdziałających ze sobą części:

  • Pierwsza z nich, czyli rdzeń aplikacji, wynika z przepisów obowiązującego prawa i zawiera w sobie maksimum wiedzy na temat podatków, składek ZUS, zasiłków czy urlopów, rozliczania czasu pracy, itd.
  • Druga część jest odpowiedzią na indywidualne potrzeby każdej firmy. Wiąże się ona z przyjętymi w niej odmiennymi zasadami naliczania i wypłaty wynagrodzeń, regulaminami, obiegiem informacji czy specyficznymi wymaganiami obszaru Human Resources.

 

Nasz system HR to jedno z wiodących rozwiązań
do zarządzania zasobami ludzkimi.

Program od kilkunastu lat wspiera wiele przedsiębiorstw w Polsce, dla których obszar Human Resources
jest ważny z punktu widzenia kompleksowego zarządzania firmą.

 

Setki zrealizowanych wdrożeń!

Nasz system Softlab HR by Asseco został wdrożony w wielu przedsiębiorstwach reprezentujących różne branże i segmenty rynku.

Dlaczego Softlab HR by Asseco?

 

Kompleksowa obsługa

 
Podczas przetwarzania informacji w systemie HR wykonane zostaje wszystko, co dotyczy tego tematu, łącznie z możliwością podglądu i ewentualnej edycji wyników przetwarzania.

 

Bezpieczeństwo

 
Softlab HR by Asseco jest wyposażony w podwójne mechanizmy zabiezpieczeń danych (standardowe mechanimy platformy MS SQL Server i mechanizm praw dostępu).

 

Multi dostęp

 
System HR oferuje dostęp przez przeglądarkę internetową (aplikacja dostępowa Web) czy urządzenia mobilne (aplikacja dostępowa Mobile).

 

Szybki dostęp do funkcjonalności

 
Dostęp do informacji i funkcjonalności jest możliwy bez konieczności uciążliwego przechodzenia między opcjami czy elementami menu.

 

Wygodna i efektywna praca

 
Program jest wyposażony jest w szereg funkcji, które usprawniają codzienną pracę. Są to m.in. takie udogodnienia, jak kreatory procesów, możliwość grupowego wprowadzania i zmiany danych czy drukowania deklaracji, umów, zaświadczeń oraz planów urlopów, wbudowany system statusów i ścieżek akceptacji, przypominacze, system korekt i wyrównań, poczekalnia czy e-Dokumenty.

 

W zgodzie z obowiązującym prawem

 
Softlab HR by Asseco jest na bieżąco aktualizowany, aby pozostać w zgodzie ze zmieniającymi się w tym obszarze przepisami prawa. Program jest zgodny z wymogami stawianymi przez GIODO, Ustawą o ochronie danych osobowych, przepisami ZUS, Kodeksem pracy i innymi aktami prawnymi regulującymi obszar kadr oraz płac.

Co zyskasz wdrażając nasz system HRM?

Pełną automatyzację pracy w Dziale Kadrowym, Płacowym oraz Personalnym.
Gwarancję pracy w zgodzie ze zmieniającymi się przepisami prawnymi.
Możliwość szybkiego i wygodnego gromadzenie, przetwarzania oraz analizowania danych personalnych
Automatyzację wymiany danych z bankami i systemami zewnętrznymi (np. GUS, Płatnik, NFZ, itp.)
Wygodną obsługę dokumentacji związanej z zatrudnionymi pracownikami.
Możliwość tworzenia raportów i analiz danych Twoich pracowników.

Kontakt z nami

Dane osobowe podane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane przez Asseco Business Solutions S.A. z siedzibą w Lublinie (kod pocztowy: 20-607), ul. Konrada Wallenroda 4c wyłącznie w celach doraźnych, związanych z odpowiedzią na przesłane zapytanie. Podanie danych jest dobrowolne jednak niezbędne do udzielania odpowiedzi.