Porozmawiaj
z ekspertem
systemu
Softlab ERP
by Asseco

+48 728 325 752

Nasze rozwiązania

System Softlab ERP by Asseco zapewnia obsługę większości procesów biznesowych zachodzących w przedsiębiorstwie. Użytkownicy mają do dyspozycji kilkadziesiąt modułów funkcjonalnych, które mogą wykorzystywać w dowolnej konfiguracji, w zależności od bieżących potrzeb firmy.

Zakres Funkcjonalny systemu ERP

Wybierz interesujący Cię moduł

System Softlab ERP to:

 

Kilkadziesiąt modułów funkcjonalnych

 
Użytkownicy programu Softlab ERP by Asseco mają do dyspozycji kilkadziesiąt modułów funkcjonalnych, obsługujących najważniejsze obszary działania współczesnej firmy.

 

Dostosowany do indywidualnych potrzeb

 
Elastyczność, konfigurowalność i skalowalność – to cechy systemu Softlab ERP by Asseco, które umożliwiają szybkie i efektywne dostosowanie tego rozwiązania do sposobu działania oraz specyfiki kluczowych procesów biznesowych zachodzących w firmie klienta.

 

Różne metody dostępu do systemu

 

Z Softlab ERP by Asseco można korzystać poprzez tradycyjną aplikację dostępową (tzw. desktop). W przypadku wybranych modułów oferujemy dostęp poprzez aplikację dostępową WEB (strona www) oraz Mobile Android/iOS (urządzenia mobilne).

 

Szerokie spektrum obsługi po wdrożeniu

 

Asseco Business Solutions oferuje pełne wsparcie na wszystkich etapach współpracy z klientami. Zapewniamy m.in.: konsultacje z ekspertami w fazie implementacji, opiekę powdrożeniową nad prawidłowym funkcjonowaniem i rozwojem oprogramowania oraz aktualizacje systemu. Część usług świadczona jest również w modelu SaaS (System as a Service).

Co zyskasz wdrażając rozwiązania Softlab ERP by Asseco?

Większa efektywność procesów biznesowych, co przełoży się na wzrost przychodów czy redukcję kosztów.
Większa kontrola nad najważniejszymi obszarami działalności firmy, takimi jak np. zakupy, produkcja, magazynowanie, sprzedaż, logistyka czy HR.
Szybki i wygodny dostęp do uporządkowanych danych firmowych, m.in. handlowych, finansowych, kadrowych czy związanych ze specjalizacją branżową przedsiębiorstwa.
Optymalizacja różnego rodzaju kosztów oraz zasobów, m.in. materiałowych, ludzkich czy technologicznych.
Możliwość znacznego przyspieszenia oraz podniesienia jakości procesu obiegu dokumentów i informacji w firmie (obieg elektroniczny).
Większa elastyczność w reagowaniu na zmieniające się warunki zewnętrzne oraz wewnętrzne, dzięki wykorzystaniu narzędzi analitycznych ułatwiających podejmowanie właściwych decyzji.

Kontakt z nami

Dane osobowe podane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane przez Asseco Business Solutions S.A. z siedzibą w Lublinie (kod pocztowy: 20-607), ul. Konrada Wallenroda 4c wyłącznie w celach doraźnych, związanych z odpowiedzią na przesłane zapytanie. Podanie danych jest dobrowolne jednak niezbędne do udzielania odpowiedzi.