Porozmawiaj
z ekspertem
systemu
Softlab ERP
by Asseco

+48 227 028 978

Nowoczesna Platforma dostępowa
WEB Softlab ERP by Asseco

Naszym klientom oferujemy najnowszą generację systemu Softlab ERP by Asseco – Platformę WEB, która gwarantuje wysokie standardy bezpieczeństwa, wyjątkową szybkość działania, nowy poziom ergonomii pracy, alternatywne aplikacje dostępowe do aplikacji ERP, a także nowe moduły i usługi, otwierając zupełnie nowe możliwości przed użytkownikami.

Zobacz wideo

Platforma WEB Softlab ERP by Asseco – nowoczesny fundament, na którym tworzymy nowe rozwiązania oraz usługi

Oparta o architekturę webową najnowsza generacja programu Softlab ERP by Asseco – Platforma WEB, powstała jako odpowiedź na problemy przedsiębiorców oraz pojawiające się trendy biznesowe i technologiczne. Nowoczesna, trójwarstwowa architektura tego rozwiązania pozwala zwiększyć szybkość pracy, bezpieczeństwo oraz stabilność, w porównaniu z poprzednią generacją naszego systemu ERP, działającego w oparciu o architekturę klient-serwer.

Poznaj korzyści z zastosowania Platformy WEB

Platforma WEB umożliwia wprowadzanie do systemu Softlab ERP by Asseco nowych rozwiązań i funkcji oraz oferowanie nowych kategorii usług (np. dostęp „w chmurze”).

Platforma WEB zachowuje wszystkie znane na runku od wielu już lat funkcjonalności systemu Softlab ERP by Asseco, z których korzysta obecnie kilkaset przedsiębiorstw.

Platforma WEB otwiera system Softlab ERP by Asseco na nowe kierunki rozwoju. Umożliwia wdrożenie rozwiązań, które nie były do tej pory dostępne w poprzedniej generacji naszego rozwiązania ERP, takich jak np. e-usługi lub moduły umożliwiające dystrybucję informacji.

Platforma WEB - praca w oparciu o serwer WEB

Zastosowany przez nas w systemie Softlab ERP by Asseco serwer WEB efektywnie odciąża bazę danych, znacząco przyspiesza pracę oraz skutecznie zabezpiecza przed niepowołanym dostępem z zewnątrz. Jego przewagą jest to, iż stanowi on jedyny element dostępu do bazy danych, dzięki czemu łatwiej jest go chronić, niż w przypadku wykorzystania wielu stacji roboczych. Serwer WEB pozwala także znacząco usprawnić komunikację.

Szybkość pracy – znaczące oszczędności dla Twojej firmy

Platforma WEB pozwala na oszczędność czasu – praca w oparciu o nowoczesny, trójwarstwowy serwer WEB jest znacznie bardziej wydajna, niż z zastosowaniem rozwiązania opartego o architekturę dwuwarstwową. Korzystając z nowej Platformy Web, użytkownicy są w stanie szybciej realizować swoje zadania i zaoszczędzić cenne godziny pracy.

Podwyższona ergonomia pracy

Platforma WEB oferuje nowe możliwości dla użytkowników, takie jak efektywna analiza danych, zaawansowane filtrowanie, skuteczne wsparcie wielofirmowości wygodne skalowanie aplikacji.

Zobacz jak Platforma WEB usprawnia analizę danych!

Platforma WEB - alternatywne aplikacje dostępowe do systemu ERP

Mobilna aplikacja dostępowa iBusiness - dostęp do systemu na urządzeniach mobilnych z systemem iOS i Android.

Aplikacja dostępowa HTML
- możliwość wykorzystania uznanego standardu prezentacji danych HTML5

Aplikacja dostępowa WMS
- nowa aplikacja przeznaczona na terminale radiowe, za której pomocą można realizować wszystkie procesy WMS.

Kontakt z nami

W związku z wypełnieniem przez Ciebie formularza dochodzi do przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. Informację o tym, w jakim celu przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa Ci przysługują w związku z ich przetwarzaniem przez nas, znajdziesz w Klauzuli informacyjnej.