Porozmawiaj
z ekspertem
systemu
Softlab ERP
by Asseco

+48 728 325 752

Wdrażamy system Softlab ERP by Asseco w oparciu o współpracę z Partnerami!

 

Program Partnerski Softlab ERP by Asseco opiera się o współpracę z najlepszymi firmami z branży IT, które są otwarte na nowe wyzwania oraz posiadają odpowiednie zasoby i kompetencje, by oferować klientom oraz wdrażać nasze autorskie rozwiązanie klasy ERP. W zamian Partnerom oferujemy możliwość rozwoju prowadzonego biznesu i zdobycia cennego doświadczenia, wsparcie podczas procesu implementacji, a także dostęp do najbardziej nowoczesnych technologii i narzędzi informatycznych.

Naszym Partnerom oferujemy:

  • Możliwość efektywnego rozwoju prowadzonego biznesu.
  • Dostęp do naszego know-how obejmującego zarówno nowoczesne technologie zaimplementowane w systemie ERP, jak i autorską metodologię wdrożeniową.
  • Atrakcyjne warunki współpracy.
  • Pomoc ze strony konsultantów Asseco BS podczas procesu wdrożeń.
  • Wsparcie marketingowe.
hand_devices_300x300_80
hands_300x300_80

Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi Partnerami!

 

Zapraszamy do współpracy firmy z branży IT, które cenią sobie profesjonalizm w działaniu oraz pragną dostarczać swoim użytkownikom produkty najwyższej jakości.

Zapraszamy do kontaktu

 

Tomasz Drużyński
Menadżer Kanału Partnerskiego Asseco Softlab ERP
tel.: (+48 ) 600 984 794
e-mail: tomasz.druzynski@assecobs.pl

Nasi partnerzy:

zeto

ZETO Białystok SA

jest jedną z największych firm informatycznych w województwie podlaskim, świadczącą kompleksowe usługi kierowane do firm, instytucji i klientów indywidualnych.

Firma posiada doświadczenie i wiedzę z zakresu zarządzania projektami, czego potwierdzeniem są zrealizowane projekty oraz certyfikaty PRINCE2 Foundation oraz PRINCE2 Practitioner posiadane przez pracowników. Misją firmy jest partnerstwo we współpracy z instytucjami i przedsiębiorstwami regionu w zakresie wykorzystania najnowszych technologii informatycznych. Celem polityki jakościowej ZETO jest stałe podnoszenie poziomu satysfakcji klientów poprzez oferowanie wysokiej jakości produktów informatycznych. Potwierdzeniem wysokich standardów jakościowych jest certyfikat ISO 9001.

Centrum Informatyki „ZETO” S.A.
ul. Skorupska 9
15-048 Białystok
tel.: +85 74 83 200
fax: 85 74 83 303 e-mail: zeto@zeto.bialystok.pl
www: www.zeto.bialystok.pl

dahlia

DahliaMatic Sp z o.o.

oferuje swoim klientom produkty oraz profesjonalne usługi IT m.in. z zakresu wdrożeń systemów ERP.

Głównym atutem firmy DahliaMatic jest doświadczenie i specjalistyczna wiedza w zakresie wdrożeń wiodących na świecie systemów ERP dedykowanych dla dużych oraz średnich przedsiębiorstw. Mając na uwadze szczegółowe potrzeby oraz specyfikę Klientów, firma oferujeusługi konsultingowo-wdrożeniowe w zakresie rozwiązań SAP, Oracle oraz Microsoft Dynamics AX.

Specjalizująca się we wdrożeniach systemów ERP firma DahliaMatic należy do międzynarodowej Grupy Asseco.

DahliaMatic Sp. z o.o.
Gottlieba Daimlera 2
02-460 Warszawa
tel.: + 48 22 574 84 84
fax: +48 22 574 84 72

e-mail: sekretariat@dahliamatic.pl
www: www.dahliamatic.pl

erp

ERP Kontrakt

Profesjonalne doradztwo.

Firma realizuje Projekty na zasadzie Generalnego Wykonawstwa. Dla ERP Kontrakt najważniejsze są cele Klienta, dlatego niezależnie od faktu wyboru rozwiązań z zakresu oferty ERP Kontrakt czy innego dostawcy, kompleksowo przeprowadza proces wdrożenia. Są jedyną stroną kontraktu z Inwestorem. Firma zarządza projektem od momentu ustalenia zakresu, wyboru rozwiązań, sposobu finansowania, aż po finalną realizację wdrożenia. W pełni pokrywa ryzyko niepowodzenia projektu.

ERP Kontrakt
ul. Smolna 13a/178
61-008 Poznań
tel.: (+48 ) 600 433 316

e-mail: biuro@erpkontrakt.pl
www: www.erpkontrakt.pl

4enterprise-hbz-gold

4ENTERPRISE

Działając dynamicznie na rynku komputerowym od kilkunastu lat, firma 2MNET wypracowała i ugruntowała sobie zadowalającą pozycję wśród dostawców informatycznych w północno-wschodniej i centralnej Polsce.

Dla klientów zdezorientowanych rozległą ofertą producentów sprzętu i oprogramowania firma oferuje pełen zakres usług doradczych i konsultingowych w zakresie doboru właściwych rozwiązań informatycznych. Firma 4ENTERPRISE oferuje pomoc w zakresie doboru sprzętu i oprogramowania dla firm i instytucji oraz reklamy w sieci Internet.

4ENTERPRISE (HBZ SP. z o.o.)
ul. Pietraszewicza 5/2A
02-790 Warszawa
tel.: 022 613-42-00
fax: 022 613-42-0

e-mail: biuro.2020@hbz.pl
www: www.hbz.pl/

bomar

P.H.U. BOMAR

Rozwiązania dla biznesu.

Ideą firmy jest nie tylko dostarczanie innowacyjnych rozwiązanń informatycznych, ale również koncentracja na profesjonalnej obsłudze oraz zapewnieniu usług konsultingowych, doradczych i integracyjnych jako spójnego pakietu dla klientów, dzięki czemu mogą oni w pełni korzystać z możliwości oferowanych przez nowoczesne systemy informatyczne.

PHU BOM@R
ul. Przemysłowa 20A/209
76-200 Słupsk
tel.: 059 848 26 40
tel. awaryjny (24h/7): 600 267 118

e-mail: phubomar@phubomar.com
www: www.phubomar.com

seyb_bronze-200x200

SEYB sp. z o.o.

Stabilny rozwój Twojego biznesu

Spółka SEYB sp. z o.o. jest firmą technologiczną zajmującą się głównie systemami informatycznymi zwłaszcza systemami ERP oraz skalowalnymi systemami dedykowanymi.

SEYB sp. z o.o.
Wyżnianka-Kolonia 74A
23-251 Dzierzkowice
tel.: 605 515153

e-mail: jszczepanik@seyb.pl
www: www.seyb.pl

sklodowcy-gold-200x200

Kancelaria Podatkowa Skłodowscy

Wyjątkowa oferta na polskim rynku. To połączenie eksperckiej wiedzy prawno-podatkowej z nowoczesnymi rozwiązaniami informatycznymi i pełną gamą usług outsourcingowych.

Misją Kancelarii jest dostarczanie kompleksowej usługi wsparcia dla biznesu. Klienci mogą skorzystać z doradztwa podatkowego, prawnego, gospodarczego i finansowego oraz optymalizacji procesów zarządzania. Przejmujemy pełną odpowiedzialność za powierzone nam sprawy rachunkowo-księgowe i kadrowo-płacowe, które prowadzimy w imieniu naszych Klientów, jednocześnie reprezentując ich przed odpowiednimi instytucjami. Wypracowany przez nas model współpracy pozwala Klientom rozwijać biznes bez obciążeń związanych z załatwianiem bieżących spraw administracyjnych i urzędowych.

Kancelaria Podatkowa Skłodowscy
ul. Kościuszki 43
05-270 Marki
tel.: (+48 22) 242 60 00
fax: (+48 22) 242 60 01

e-mail: biuro@sklodowscy.pl
www: www.sklodowscy.pl

akces

Akces

Jest uznanym dostawcą i integratorem nowoczesnych i zaawansowanych rozwiązań informatycznych dla biznesu.

Firma Akces posiada 15 letnie doświadczenie na rynku krajowym oferując kompleksowe rozwiązania dla przedsiębiorstw. Oferta zbudowana jest na know-how w dziedzinie efektywnego zarządzania, oraz nowoczesnej technologii informatycznej wspierającej procesy biznesowe.

AKCES S.C. MAREK MESZYŃSKI, TOMASZ MESZYŃSKI
ul. Wybickiego 47,
87-100 Toruń
tel.: +48 56 660 23 45 lub +48 56 652 70 65

e-mail: biuro@akces.pro
www: www.akces.pro

Kontakt z nami

* W związku z wypełnieniem przez Ciebie formularza dochodzi do przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. Informację o tym, w jakim celu przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa Ci przysługują w związku z ich przetwarzaniem przez nas, znajdziesz w Klauzuli informacyjnej.