Porozmawiaj
z ekspertem
systemu
Softlab ERP
by Asseco

+48 728 325 752

Systemy dla przedsiębiorstw

Tworzymy rozwiązania informatyczne klasy ERP, które usprawniają zarządzanie firmą i wspierają klientów w budowie przewagi konkurencyjnej. Wszystkie nasze systemy powstają w oparciu o wiedzę doświadczonych specjalistów, sprawdzoną metodologię oraz z wykorzystaniem nowoczesnych technologii informatycznych.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w produkcji, wdrożeniach i utrzymaniu rozwiązań IT!

W naszej ofercie znajdują się systemy ERP, HRM, mobilne platformy wsparcia sprzedaży i wymiany danych, rozwiązania dla faktoringu oraz komplet aplikacji dla MSP. Wspieramy przedsiębiorstwa na każdym etapie współpracy. Zapewniamy efektywną pracę z systemami oraz fachową pomoc ze strony naszych konsultantów. Nasze rozwiązania z sukcesem wspierają codzienną pracę kilkudziesięciu tysięcy użytkowników – zarówno w Polsce, jak i zagranicą.

Co nas wyróżnia

Naszym największym atutem są oferowane przez nas produkty, które tworzymy i rozwijamy w oparciu o najnowsze technologie informatyczne oraz w zgodzie z trendami rynkowymi.

Oferujemy usługi serwisowe na najwyższym poziomie. Zapewniamy klientom dwie linie wsparcia serwisowego. Oferujemy profesjonalny Help-Desk oraz prowadzimy szereg działań prewencyjnych gwarantujących ciągłość pracy z naszymi systemami.

Potrafimy realizować duże projekty IT, obejmujące kilka czy kilkanaście tysięcy stanowisk. Posiadamy do tego odpowiednie zasoby, wiedzę oraz doświadczenie.

Z naszych systemów korzystają liderzy rynku z kilkudziesięciu krajów świata. Znaczne grono klientów związane jest z nami od wielu już lat, z czego jesteśmy bardzo dumni.

Sprawdzony partner biznesowy!

Od ponad 20 lat dostarczamy rozwiązania wspomagające zarządzanie procesami biznesowymi w przedsiębiorstwach.

20 lat doświadczenia
na rynku

wdrożenia w
40 krajach świata

650 specjalistów
z obszaru IT

 

Należymy do Grupy Asseco

Jesteśmy częścią międzynarodowej Grupy Asseco, wiodącego dostawcy oprogramowania własnego na rynku europejskim. Grupa zajmuje się tworzeniem technologii, które wspierają funkcjonowanie oraz rozwój ponad 100 000 firm i organizacji. Spółki z Grupy Asseco są obecne w kilkudziesięciu krajach świata na wielu kontynentach.

Kontakt z nami

* W związku z wypełnieniem przez Ciebie formularza dochodzi do przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. Informację o tym, w jakim celu przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa Ci przysługują w związku z ich przetwarzaniem przez nas, znajdziesz w Klauzuli informacyjnej.