Porozmawiaj
z ekspertem
systemu
Softlab ERP
by Asseco

+48 728 325 752

Softlab ERP w Chmurze

Softlab ERP w Chmurze to możliwość prowadzenia firmy w oparciu o oprogramowanie ERP działające w chmurze, czyli w formie abonamentowej usługi polegającej na korzystaniu z systemu przez sieć internetową.

Zobacz wideo

Dlaczego warto przenieść system ERP do chmury?

Dzięki przeniesieniu systemu ERP do chmury, użytkownicy rozwiązania Softlab ERP by Asseco mogą skupić się na swojej bieżącej działalności, zostawiając naszej firmie jego kompleksowe utrzymanie, czyli implementację nowych wersji, poprawek oraz eksploatację elementów oprogramowania we własnym Data Center, dzierżawę aplikacji i urządzeń, usługi administracyjne i integracyjne, czy także help desk dla użytkowników.

Poznaj korzyści z zastosowania
rozwiązania ERP w Chmurze

Wykorzystanie systemu Softlab ERP w Chmurze pozwala na „skalowanie” biznesu, według potrzeb i wymagań. Umożliwia wygodne i sprawne dodawanie lub odejmowanie licencji w trakcie użytkowania aplikacji.

Jeden dostawca wszystkich elementów infrastruktury IT, w ramach usługi ERP w Chmurze, to gwarancja lepszego serwisu i wsparcia użytkownika. Chmura pozwala także na obniżenie kosztów działań w obszarze obsługi IT firmy.

Dzięki ERP w Chmurze, użytkownik systemu Softlab ERP by Asseco nie musi inwestować środków we własne zasoby, zarówno techniczne, jak i osobowe, co znacznie obniża barierę wejścia oraz skraca czas wymagany na wdrożenie systemu.

Co oferuje Chmura Asseco

Jedna licencja na wybrane moduły biznesowe.
Stale monitorowana wydajność.
Elastyczny abonament (możliwość zwiekszenia lub zmniejszenia licencji)
Back-upy danych w ramach usługi.
Zawsze aktualna wersja systemu ERP.
Dostęp do oprogramowania z dowolnego miejsca z dostępem do sieci internetowej.
Odpowiednio dopasowana do potrzeb klienta infrastruktura sprzętowa.
Wysokie bezpieczeństwo przechowywanych danych.

Kontakt z nami

Dane osobowe podane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane przez Asseco Business Solutions S.A. z siedzibą w Lublinie (kod pocztowy: 20-607), ul. Konrada Wallenroda 4c wyłącznie w celach doraźnych, związanych z odpowiedzią na przesłane zapytanie. Podanie danych jest dobrowolne jednak niezbędne do udzielania odpowiedzi.