Softlab ERP w Chmurze

Softlab ERP w Chmurze to możliwość prowadzenia firmy w oparciu o oprogramowanie ERP działające w chmurze, czyli w formie abonamentowej usługi polegającej na korzystaniu z systemu przez sieć internetową.

Dowiedz się więcej!

Dlaczego warto przenieść system ERP do chmury?

Dzięki przeniesieniu systemu ERP do chmury, użytkownicy rozwiązania Softlab ERP by Asseco mogą skupić się na swojej bieżącej działalności, zostawiając naszej firmie jego kompleksowe utrzymanie, czyli implementację nowych wersji, poprawek oraz eksploatację elementów oprogramowania we własnym Data Center, dzierżawę aplikacji i urządzeń, usługi administracyjne i integracyjne, czy także help desk dla użytkowników.

Poznaj korzyści z zastosowania
rozwiązania ERP w Chmurze

Dzięki ERP w Chmurze, użytkownik systemu Softlab ERP by Asseco nie musi inwestować środków we własne zasoby, zarówno techniczne, jak i osobowe, co znacznie obniża barierę wejścia oraz skraca czas wymagany na wdrożenie systemu.

Wykorzystanie systemu Softlab ERP w Chmurze pozwala na „skalowanie” biznesu, według potrzeb i wymagań. Umożliwia wygodne i sprawne dodawanie lub odejmowanie licencji w trakcie użytkowania aplikacji.

Jeden dostawca wszystkich elementów infrastruktury IT, w ramach usługi ERP w Chmurze, to gwarancja lepszego serwisu i wsparcia użytkownika. Chmura pozwala także na obniżenie kosztów działań w obszarze obsługi IT firmy.

Co oferuje Chmura Asseco

Jedna licencja na wybrane moduły biznesowe.

Elastyczny abonament (możliwość zwiększania lub zmniejszania licencji)

Zawsze aktualna wersja systemu ERP.

Odpowiednio dopasowana do potrzeb klienta infrastruktura sprzętowa.

Stale monitorowana wydajność.

Back-upy danych w ramach usługi.

Dostęp do oprogramowania z dowolnego miejsca z dostępem do sieci internetowej.

Wysokie bezpieczeństwo przechowywanych danych.

Umów się na prezentację systemu!

Kontakt z nami

Dane osobowe podane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane przez Asseco Business Solutions S.A. z siedzibą w Lublinie (kod pocztowy: 20-607), ul. Konrada Wallenroda 4c wyłącznie w celach doraźnych, związanych z odpowiedzią na przesłane zapytanie. Podanie danych jest dobrowolne jednak niezbędne do udzielania odpowiedzi.