Porozmawiaj
z ekspertem
systemu
Softlab ERP
by Asseco

+48 227 028 978

Aktualności

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami na temat zrealizowanych
przez nas wdrożeń, zawartych umów, czy nowości w systemie
Softlab ERP by Asseco. W sekcji Aktualności prezentujemy
również wybrane publikacje na temat naszej firmy oraz
informacje o planowanych wydarzeniach.

Bądź na bieżąco z nowościami w systemie Softlab ERP

Konferencja HR dla użytkowników systemu Softlab HR by Asseco

30.11.2018
W dniu 10 października 2018 r. odbyła się konferencja Asseco Business Solutions skierowana do użytkowników systemu Softlab HR by Asseco. Wydarzenie było poświęcone zagadnieniom związanym z zarządzaniem zasobami ludzkimi w organizacji. Spotkanie miało miejsce w Warszawie w hotelu Marriott.

Jakie dane można analizować w dziale personalnym?

08.11.2018
Menedżerowie odpowiedzialni za zarządzanie personelem w organizacji coraz częściej doceniają możliwość prowadzenia analityki zarządczej oraz przekrojowego analizowania danych zatrudnionych pracowników. Liczy się w tym przypadku nie tylko statystyka, ale także możliwość samodzielnego drążenia danych w sposób intuicyjny i szybki, a także atrakcyjna wizualizacja uzyskanych informacji. Wszystko po to, aby móc sprawniej podejmować właściwe decyzje oraz w odpowiednim momencie reagować na zmiany.

Jak realizować procesy HR szybciej i efektywniej?

08.10.2018
Rozwiązanie informatyczne służące do zarządzania personelem powinno wspomagać działanie całej organizacji w taki sposób, aby była ona w stanie realizować procesy kadrowe szybciej i efektywniej. Dobrze dopasowany do potrzeb przedsiębiorstwa system HR pozwala m.in. optymalizować pracę oraz koszty, oszczędzać czas i nakłady, a także umożliwia pracę w zgodzie z przepisami. Dodatkowo program może być także cennym źródłem wiedzy na tematy kadrowe dla wszystkich pracowników w firmie, oferując samoobsługę w tym zakresie i znacząco odciążając Dział HR w codziennym działaniu.

O wartości przedsiębiorstwa i gdzie jej szukać

16.04.2018
Wartość to pojęcie, które wbrew pozorom nie jest łatwo i jednoznacznie zdefiniować. W przypadku wartości przedsiębiorstwa należy pamiętać, że może być ona różnie wyceniana przez różne grupy interesariuszy, właścicieli, menedżerów, konkurentów czy małych inwestorów na giełdzie. W kontekście wartości przedsiębiorstwa możemy zatem mówić o dwóch podstawowych kategoriach – wartości inwestycyjnej i wartości godziwej, którą wielu z nas utożsamia z wartością rynkową*.

Jak lepiej szacować koszty, korzystając z systemu ERP w chmurze?

04.04.2018
Oprogramowanie ERP jest coraz częściej udostępniane w tzw. chmurze, czyli w formie usługi polegającej na korzystaniu z systemu do zarządzania przez Internet. Przedsiębiorstwa nie muszą wówczas kupować oprogramowania na własność, natomiast rozliczają się z jego dostawcą w oparciu o comiesięczną opłatę.

Kontakt z nami

W związku z wypełnieniem przez Ciebie formularza dochodzi do przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. Informację o tym, w jakim celu przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa Ci przysługują w związku z ich przetwarzaniem przez nas, znajdziesz w Klauzuli informacyjnej.